/ /

Eğitimci, Yazılıkaya AŞ Yönetim Kurulu Başkanı, Yazılıkaya AŞ  Eskişehir Ticaret Odası Meclis Üyesi olan Kamil Emeksiz,  1962 Yılında Emirdağ’da doğmuştur.İlk ve ortaöğretimini Emirdağ da tamamlamış, 1978 -1983 yılları arasında öğrenim gördüğü Hacettepe Üniversitesi Sosyal ve idari Bilimler Fakültesinden 1983 yılında mezun olmuştur.

Evli ve iki çocuk babası olan Emeksiz’in kızı İpek Emeksiz, Anadolu üniversitesi İletişim Fakültesi Dr.Araştırma görevlisi, küçük kızı Ece Özge Emeksiz California üniversitesi ekonomi bölümü doktora asistanıdır. Eşi Şeniz Emeksiz, Anadolu Üniversitesi  Çocuk Yuvası Müdürlüğü yapmıştır.

Eskişehir Sanayici ve İş Adamları Derneği (ESİAD) Yönetim Kurulu Üyesi, Tüm Özel Öğretim Kurumları (TÖDER) Eskişehir İl Temsilcisi, Eskişehir Final Eğitim Kurumları Yönetim Temsilcisi, Emirdağlılar Vakfı Kurucu Üyesi olan Eğitimin yanı sıra dış politika ve ekonomiyle yakından ilgilenen Kamil Emeksiz’in 1982 Basın  Yayın Genel Müdürlüğü Makale Yarışmasında Türkiye 5.liği bulunmaktadır.

BİZİ TAKİP EDİN

E-BÜLTEN ÜYELİK