/ /

MARSİFED 2018 Olağan Seçilimli Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Marmara ve İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu(MARSİFED) Olağan Seçimli Genel Kurulu Gerçekleştirildi. Genel Kurulda Yönetim Kurulu Başkanlığına oy birliğiyle Ramazan Kaya seçildi. Divan Başkanlığını Nurullah Altınsoy'un yaptığı toplantıda görev dönemi boyunca kendisine ve yönetim kuruluna verilen destekten ötürü üyelere teşekkür eden MARSİFED Başkanı İhsan Karademirler, MARSİFED'in önemini her geçen gün artıran bir federasyon olduğunun altını çizdi.

BUSİAD Evi'nde düzenlenen Genel Kurul Toplantısında oy birliğiyle yeni Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Ramazan Kaya ise, "Öncelikle beni ve yönetim kurulumu bu göreve layık gören üyelerimize teşekkür ederim. Bu bayrağı devralmaktan dolayı onur ve gurur duyuyorum. Yeni dönemde MARSİFED'in devam eden projelerinin takipçisi olacağız. Federasyonumuza bağlı olan tüm derneklerimizle işbirliği ve dayanışma içerisinde olacağız. Aynı zamanda federasyonumuza kayıtlı olan dernek sayımızı artırmak için ekstra bir çaba göstereceğiz" şeklinde konuştu.

TÜRKONFED ile ilişkilerin gelişerek devam edeceğini belirten Kaya, "Kısacası MARSİFED'i daha güçlü hale getirmek için Yönetim Kurulumuzla birlikte elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizi ifade etmek istiyorum" diye konuştu.

Öte yandan MARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, görev döneminde yaptığı çalışmalardan ötürü İhsan Karademirler’e teşekkür plaketi takdim etti.

Ramazan Kaya Başkanlığındaki yeni MARSİFED Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

Ramazan Kaya, Mürsel Öztürk, Nurullah Altınsoy, Abidin İzmirli, Ezel Zeydanlı, Kamil Emeksiz, Osman Akın, Yılmaz Uzer, Kerim Demiral, Sezayi Sezer, Hakan Özdemir, İpek Yalçın, İlker Özaslan

 

BİZİ TAKİP EDİN

E-BÜLTEN ÜYELİK