/ /

MARSİFED 2019 Yılı Olağan Mali Genel Kurulu gerçekleştirildi

“MARSİFED 2019 Yılı Olağan Mali Genel Kurulu gerçekleştirildi”

Yönetim kurulu tarafından verilen önerge ile MARSİFED Federasyonunun adı “Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu olarak” olarak değiştirildi.

MARSİFED Olağan Mali Genel Kurulu, Federasyon üyesi SİAD temsilcilerinin katılımlarıyla BUSİAD Evi’nde gerçekleştirildi.

Olağan Mali Genel Kurul, Divan Kurulu seçimiyle başladı. Yapılan seçimin ardından Divan Başkanlığına Ergun Hadi Türkay getirilirken, Divan Kurulu Başkan Yardımcılığına Mehmet Orhan Efe, Divan Kâtipliğine ise Nedim Kerem Türkel getirildi.

Divan Kurulu seçimin ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’yla devam eden Mali Genel Kurul’da, daha sonra Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve Denetim Kurulu raporunun okunması ve müzakeresine geçildi.

İdari ve mali raporların görüşülmesinin ardından MARSİFED Yönetimi Kurulu’nun idari ve mali ibrası yapılan müzakereler sonrasında oy birliğiyle kabul edildi.

Yönetim kurulu tarafından verilen önerge ile MARSİFED Federasyonunun açılımı “Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu olarak” olarak değiştirildi.

Verilen diğer bir önerge ise aidat artışlarıyla ilgili oldu. Yapılan müzakereler sonrasında verilen önerge oy birliğiyle kabul edildi.

“MARSİFED’ de güzel projeler yakında…”

MARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, Olağan Mali Genel Kurul’a ilişkin yaptığı açıklamada, 2019 dönemi çalışmalarına daha çok önem vereceklerini ve yakın zamanda güzel projeleri olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“MARSİFED olarak bugüne kadar gerek Bursa gerekse üye olan iş insanlarımıza elimizden geldiğince faydalı çalışmalar yapmak için uğraştık. Bundan sonra da elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstereceğiz. Bu kapsamda 13 Nisanda 11 derneğimiz mensubu iş insanlarının bir sinerji yaratarak toplanmaları, bu sayede birbirlerini tanımaları ve birbirlerinin ticari aktivitelerini yakından takip edebilmelerini sağlayacak “Ticaret Köprüsü Etkinliği” gerçekleştireceğiz“

Mali Genel Kurul, SİAD temsilcilerinin dilek ve temennilerini iletmelerinin ardından toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

BİZİ TAKİP EDİN

E-BÜLTEN ÜYELİK