/ /

MARSİFED Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi

Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (MARSİFED) olarak Nisan ayı Yönetim Kurulu toplantımızı üyemiz İnegöl Genç İş İnsanları Derneği’nin (İGİAD) ev sahipliğinde gerçekleştirdik.

Yönetim Kurulu Üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantımızda, Federasyon olarak gerçekleştireceğimiz faaliyetler, Mudanya Üniversitesi ile imzalanan protokol ve Anıtkabir ziyareti gibi konular gündeme getirildi.

Toplantımıza konuk olarak İnegöl Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yavuz Uğurdağ da katıldı. Sn. Yavuz Uğurdağ, “İnegöl’de ekonomik yönden güçlü 14 bin işletmenin faaliyet gösteriyor olmasına rağmen bir süredir yanlış bir algı ortaya konmaya çalışılıyor, İnegöl ekonomik performansıyla başarısını kanıtlamış bir ilçedir” dedi.

Toplantının diğer bir konuğu olan Gürsu Belediyesi Başkan Yardımcısı Sn. Adem Yıldırım ise “Yetenekli Kadınlar Projesi” hakkında açıklamalarda bulunarak, Federasyonumuz üyesi derneklerimiz ile gerçekleştirilebilecek iş birlikleri hakkında Yönetim Kurulunu bilgilendirdi.

MARSİFED’in kurumsal iletişim danışmanlığını üstlenen BPR İletişim Danışmanlık firma yetkilileri de sunumlarını gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu Toplantımıza ev sahipliği yapan İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İsmail Sülek başta olmak üzere İGİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sn. Emre Kösen ve Sn. Emre Uysal’a nazik misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür ederiz.

BİZİ TAKİP EDİN

E-BÜLTEN ÜYELİK