/ /

Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri ile Anıtkabir’i Ziyaret Etti

Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (MARSİFED) 8. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri ile Anıtkabir’i ziyaret etti.

Anıtkabir’de düzenlenen törende Başkan Osman Akın’ın, MARSİFED adına çelengi mozoleye koymasının ardından Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulunuldu.

MARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akın tören sonrasında Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Misak-ı Milli Kulesi’ne geçti ve burada Anıtkabir Özel Defteri’ne şu satırları yazdı:

“Aziz Atatürk,

Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (MARSİFED) 8. Dönem Yönetim Kurulu üyelerimizle, huzurunuzda olmaktan büyük onur ve heyecan duymaktayız.

MARSİFED olarak; bilim ve akla dayanan, laikliğin ve hukukun üstünlüğünün esas alındığı bir kalkınma anlayışını güçlendirerek, ülkemizi daima ileriye taşıma sorumluluğu ve gayreti içinde olmayı sürdüreceğiz. “Muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma” hedefi doğrultusunda iş dünyası temsilcileri olarak üretmeye azim ve kararlılıkla devam edeceğiz.

Ruhunuz şad olsun.

Ne mutlu Türk’üm diyene.”

Osman Akın/MARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı

Ziyarete MARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akın’ın yanı sıra, Başkan Yardımcıları Murat Kaya ve Gürsel Durmuş, Sayman Üye İdris Doğrul, Yönetim Kurulu Üyeleri Şeyda Şençayır, Tolga Papatya, İsmail Sülek, Erdinç Acar, Zuhal Aslı Saka, Abdurrahman Obut, Hüseyin Zümbülova, Fatih Aksoy, Meral Altuntaş, Nesrin Erdem ve Mustafa Serkan Aksoy katıldı.

BİZİ TAKİP EDİN

E-BÜLTEN ÜYELİK